REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

W Galerii Zegrzyńskiej nie zabraknie motywów marynistycznych

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 sty 2017 10:16
W Galerii Zegrzyńskiej nie zabraknie motywów marynistycznych
Nowa galeria handlowa w Legionowie fot. materiały prasowe

W Legionowie na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec, bezpośrednio przy ulicy Zegrzyńskiej, powstaje nowa galeria handlowo-usługowa - Galeria Zegrzyńska. O projekcie mówi Jakub Szatkowski, główny architekt z pracowni JP Architekci.

REKLAMA

- To miejsce przez wiele lat czekało na zagospodarowanie. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Teraz stanie się centrum handlu i usług dla wschodniej części Legionowa. Architektura galerii jest dopasowana do istniejącego krajobrazu miejskiego i doskonale integruje się z otaczającą tkanką - wspomina Jakub Szatkowski i dodaje, że starał się respektować walory urbanistyczne dzielnicy, jaki i utrzymać projekt jako ekonomicznie opłacalny dla inwestora.

- Koncepcja układu funkcjonalnego opiera się na zapewnieniu wygody, funkcjonalności i przejrzystości dla użytkownika. Do geometrycznej bryły obiektu zaimplementowano motywy marynistyczne, kojarzące się z ulubionym miejscem weekendowego wypoczynku mieszkańców Warszawy oraz Legionowa – Zalewem Zegrzyńskim - podkreśla.

Galeria Zegrzyńska, zostanie ukończona i oddana do użytkowania w III kwartale 2017 roku przez firmę WRI Investment.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie